Lapsendamiskeskus Oma Pere

Anneta

Kutsume Sind oma toetajaks!

Ootame annetusi nii eraisikutelt kui ettevõtetelt! Eriti hea, kui tuled püsitoetajaks ja toetad meie tegevust igakuiselt, olgu see siis 5, 50 või 100 euroga kuus.

Toetame oma tegevusega peresid, kes on lapsendamise ootel, juba lapsendanud või võtnud lapse perre mõnel muul viisil kui lapsendamine (näiteks peres hooldamine või eestkoste).

Pakume nõustamist nii lapsendatud lastele kui lapsendajatele. Oleme Eestis pioneerid lapsendamise toetamiseks vajalike nõustamisteenuste väljatöötamisel ja pakkumisel koos sotsiaalministeeriumiga.

MTÜ Oma Pere arvelduskonto on EE252200221040060504, Swedbank.

MTÜ Oma Pere kuulub tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja.

Küsimuste korral võta meiega ühendust: info@omapere.ee ja telefon 5645 9945.

Uudised

Suvepiknik Vasalemma mõisas

Ootame teid koos perega selle aasta esimesele suvepiknikule, mis toimub 21. juulil  kell 12:00-15:00 Vasalemma mõisas. Plaanis on teha kaasa mõisatuur ja küpsetada pannkooke. Igaüks võib midagi meelepärast einestamiseks kaasa võtta. Kas oleme sees või väljas oleneb ilmast. Kindlasti saab meisterdada, joonistada, mängida ja laulda. Saame kokku ja naudime mõnusat Eestimaa suve. Palun huvilistel registreerida end meiliaadressil sigrid@omapere.ee. Kohtumiseni Vasalemma mõisas!

Raamat “Elamiseks mõeldud elu”

Lugedes raamatut “Elamiseks mõeldud elu: lood peredest, kes kasvatavad teistest vanematest sündinud lapsi”, tunnete ühtäkki nii kurbust kui rõõmu, lootusetust ja lootust, valu ja andestust. Raamatuid saate tellida sigrid@omapere.ee (hind 5 eurot/tk) või osta raamatupoodidest. Saadaval ka e-raamatuna. https://www.rahvaraamat.ee/p/e-raamat-elamiseks-m%C3%…/…/et…