Lapsendamiskeskus Oma Pere

Meeskond

Liis Saarnaliis@omapere.ee, tel 5689 0150
Liis juhib ühingu tegevust, inimesi ja finantse.

Inna Klaosinna@omapere.ee, tel 5645 9945
Inna tegeleb teenuste korraldamise ja arendamisega ning juhib teenuste meeskonda. Inna on Põhja (Harju, Rapla, Järva) ja Ida piirkonna (Ida-Viru, Lääne-Viru) juht, kes tegeleb teenuste korraldamisega, ühisüritustega ja perede huvide kaitsega selles piirkonnas.

Sigrid Petoffersigrid@omapere.ee, tel 509 0852
Sigrid tegeleb kommunikatsiooniga, kampaaniatega ja perede huvide kaitsega.

Tiina Kivirüüt – tiina@omapere.ee
Tiina on Lõuna piirkonna (Tartu, Võru, Valga, Viljandi, Jõgeva) juht, kes tegeleb teenuste korraldamisega, ühisüritustega ja perede huvide kaitsega selles piirkonnas.

Virge Võsu – virge@omapere.ee
Virge on Lääne piirkonna (Hiiu, Lääne, Saare, Pärnu) juht, kes tegeleb teenuste korraldamisega, ühisüritustega ja perede huvide kaitsega selles piirkonnas.

Uudised

Suvepiknik Vasalemma mõisas

Ootame teid koos perega selle aasta esimesele suvepiknikule, mis toimub 21. juulil  kell 12:00-15:00 Vasalemma mõisas. Plaanis on teha kaasa mõisatuur ja küpsetada pannkooke. Igaüks võib midagi meelepärast einestamiseks kaasa võtta. Kas oleme sees või väljas oleneb ilmast. Kindlasti saab meisterdada, joonistada, mängida ja laulda. Saame kokku ja naudime mõnusat Eestimaa suve. Palun huvilistel registreerida end meiliaadressil sigrid@omapere.ee. Kohtumiseni Vasalemma mõisas!

Raamat “Elamiseks mõeldud elu”

Lugedes raamatut “Elamiseks mõeldud elu: lood peredest, kes kasvatavad teistest vanematest sündinud lapsi”, tunnete ühtäkki nii kurbust kui rõõmu, lootusetust ja lootust, valu ja andestust. Raamatuid saate tellida sigrid@omapere.ee (hind 5 eurot/tk) või osta raamatupoodidest. Saadaval ka e-raamatuna. https://www.rahvaraamat.ee/p/e-raamat-elamiseks-m%C3%…/…/et…