Lapsendamiskeskus Oma Pere
  • E-R 19:00 - 22:00 T 14:00 - 22:00
  • 56890150

Juhatus

Leho Virma

MTÜ Oma Pere juhatuse esimees, Swedbanki turvalisuse valdkonnajuht

5640777 leho.virma@gmail.com

Margus Sardis

Jurist

margus.sardis@lexar.ee

Ott Indermitte

Eesti Rahvusmeeskoori laulja

ott.indermitte@gmail.com

Helen Michaels

Swedbank, BI teenuste juht

Helen.Michaels@swedbank.ee

Inna Klaos

MTÜ Oma Pere tegevjuht

56459945 inna@omapere.ee

Lea Möll

Tallinna Kesklinna Valitsuse Lastekaitse vanemspetsialist

Lea.Moll@tallinnlv.ee

Veronika Isberg

politseiametnik

veronika@omapere.ee

Uudised

Tere tulemast!