Lapsendamiskeskus Oma Pere
  • E-R 19:00 - 22:00 T 14:00 - 22:00
  • 56890150

Psühholoogiline nõustamine

EL_Sotsiaalfond_horisontaalne

Pakume individuaalset psühholoogilist nõustamist peredele, kus kasvav laps on lapsendatud, perekonnas hooldusel või eestkostel. Samuti peredele, kes alles ootavad last koju.

LAPSENDAJALE, HOOLDUS- ja EESTKOSTEPERELE: Kui tunnete, et vajate psühholoogi tuge, siis võtke otse ühendust Oma Perega: info@omapere.ee, tel: 5645 9945. Juhendame teid ise edasi psühholoogi poole, aitame täita esimesel korral isikuankeedi ja palume lastekaitsetöötajal saata suunamiseks email. Pere ei pea alguses teadma, millise spetsialisti tuge tal konkreetselt vaja läheb, selle aitavad välja selgitada Oma Pere töötajad ja mentorid. Kui mugavam on pöörduda esmalt teie enda PRIDE-koolitaja või pereuuringu tegija poole, kes on teiega juba tuttavad, siis võib kasutada esmaseks pöördumiseks ka seda võimalust. Kuna lood on väga isiklikud ja delikaatsed, siis soovitame valida pöördumiseks teile kõige sobivama viisi. Alustada võib alati telefoninõustamise numbrist: 56890150. VAATA MIS AJAL TEL.NÕUSTAMINE TOIMUB.

LASTEKAITSETÖÖTAJALE: Kui näete, et lapsendaja, hooldus- või eestkostepere vajab toeks psühholoogi, siis paluge perel võtta ise ühendust otse Oma Perega: info@omapere.ee, tel: 5645 9945 või teatage perest meile ise. Leiame sobiva psühholoogi vastavalt pere vajadusele. Juhendame teid kuidas anda pere jaoks emaili teel suunamine ning juhendame peret edasi, et esimesel korral on vaja täita isikuankeet.

ISIKUANKEEDI LEIAD SIIT: Osaleja ankeet

Meie partnerid:

Põhja piirkond:psühholoogid Maie Salum, Dimitri Listopad, Kairit Kivimäe.

Lõuna piirkond: psühholoogid Zanna Bober, Dimitri Listopad, Lemme Haldre, Maie Salum, Pille Riina Kivinurm, Eha Berezjuk.

Ida piirkond: psühholoogid Zanna Bober, Dimitri Listopad, Elena Khabrenkova, Kairit Kivimäe, Marina Vorobjova, Nataja Skvortsova.

Lääne piirkond: psühholoogid Kairit Kivimäe, Maie Salum.

Peamiselt pöörduvad pered meie poole, kui on vaja abi lapse arenguvajaduste väljaselgitamisel, lapse kohanemisprotsessis uue olukorraga, lapse käitumisprobleemide korral, lapse perre tulekuga tekkinud suhteprobleemide korral. Lapsevanemal on tihti raske objektiivselt hinnata lapsega toimuvat ja siis on kõige õigem pöörduda abi saamiseks professionaalse nõustaja poole. Mida kiirem on abi, seda paremini kajastub see lapse arengus ja suhetes nii kodus kui ka väljaspool kodu.

2014. aastal sai meie kaudu individuaalset psühholoogist nõustamist 39 ja 2015. aastal 54 perekonda.

Tegevust rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest: „Tugiteenused perepõhise asendushoolduse pakkujatele“

Kasutada võib ka allolevat elektroonilist sooviavaldust:
Uudised

Tere tulemast!