Lapsendamiskeskus Oma Pere

Internetinõustamine

Pakume internetinõustamise teenust. Internetinõustajana vastab teie küsimustele pikaajalise lastekaitse valdkonna kogemusega PRIDE koolitaja Sigrid Petoffer, kes on juhtinud 9 aastat Haiba lastekodu ning 8 aastat MTÜ-d Oma Pere. Sigrid on olnud aastaid lapsendaja- ja hooldusperele mentoriks. Kui küsimused puudutavad spetsiifilist teemat, suunab Sigrid teie kirja edasi vastavale spetsialistile.

Teenust rahastab MTÜ Oma Pere oma vahenditest.

Spetsialistid, kes aitavad vastata küsimustele
Margus Sardis jurist
Janika Kurvits täiskasvanud lapsendatu
Harry Gustavson asenduskodu juhataja
Inna Klaos venekeelsete gruppide PRIDE koolitaja
Maie Salum psühholoog
 Kati Valma  lastekaitsetöötaja

Küsimuse edastamiseks tuleb täita ära kõik väljad. Küsimuse esitajale garanteeritakse anonüümsus.

Esita küsimusUudised

Suvepiknik Vasalemma mõisas

Ootame teid koos perega selle aasta esimesele suvepiknikule, mis toimub 21. juulil  kell 12:00-15:00 Vasalemma mõisas. Plaanis on teha kaasa mõisatuur ja küpsetada pannkooke. Igaüks võib midagi meelepärast einestamiseks kaasa võtta. Kas oleme sees või väljas oleneb ilmast. Kindlasti saab meisterdada, joonistada, mängida ja laulda. Saame kokku ja naudime mõnusat Eestimaa suve. Palun huvilistel registreerida end meiliaadressil sigrid@omapere.ee. Kohtumiseni Vasalemma mõisas!

Raamat “Elamiseks mõeldud elu”

Lugedes raamatut “Elamiseks mõeldud elu: lood peredest, kes kasvatavad teistest vanematest sündinud lapsi”, tunnete ühtäkki nii kurbust kui rõõmu, lootusetust ja lootust, valu ja andestust. Raamatuid saate tellida sigrid@omapere.ee (hind 5 eurot/tk) või osta raamatupoodidest. Saadaval ka e-raamatuna. https://www.rahvaraamat.ee/p/e-raamat-elamiseks-m%C3%…/…/et…