Lapsendamiskeskus Oma Pere

Become a member

You are welcome to apply for the membership in case you are considering adoption, you have already adopted, you have been adopted or wish to contribute in any way. As a member you get up to 3 newsletters in a month and you are welcome to participate in our workshops and events. You also get all the support we can offer.

Applying has been made easy for you. Filling in and submitting the form below you send us a letter of application. Then the executive director introduces our organisation to you and asks you to tell about your expectations on our organisation. Your membership status both when joining and leaving the organisation will be confirmed by the board. Your personal details will not be published. The membership fee is 20 euros a year.

For the board

Application form

I would like to become NPO Oma Pere member. I have read and agree with the terms and conditions of Oma Pere’s general ledger. I agree to pay membership fee of 20 euros a year.

To become a member, please fill in the form below and we will contact you as soon as possible Palun mind vastu võtta MTÜ Oma Pere liikmeks. Olen tutvunud MTÜ Oma Pere põhikirjaga, soovin arendada eesmärgiga kooskõlas olevaid tegevusi ja kohustun täitma põhikirjas sätestatud nõudeid. Olen nõus tasuma liikmemaksu 20 eurot aastas.

Annika Räim

Minu jaoks on “Oma Pere” kogukond, kuhu kuulumine tähendab mõttekaaslaseid, mentoreid, mistahes teemal pädevaid nõuandjaid; kõrvu, kuhu sosistada; õlgasid, kelle najal nutta ja silmi, kellega koos heade uudiste puhul särada. Meie pere on “Oma Pere” kaudu osalenud koolitustel ja teraapiates, saanud juriidilist nõustamist, kasutanud mentoriteenust. Isiklikult olen tänulik võimaluse eest vabatahtlikuna kaasa aidata, panustades nende teadmiste ja oskustega, mida oma igapäevatööst üle saan tuua. Ja väga tähtis täna – “Oma Peres” olen leidnud endale uusi sõpru, inimesi, kellega rääkida ausat, tõsist ja meid vastastikku edasiviivat juttu – ikka lastest.

Lea Sõmer

Meie pere on MTÜ Oma Pere liige alates 2009. aastast. Sellest ajast oleme saanud piiritult tuge selleks, et saaksime oma väikeseid väänikuid kasvatada mõistvamate vanematena. Oma Pere poolt korraldatud koolitused, supervisioonid ja muudki üritused on alati täis informatsiooni ja positiivset energiat. Kontaktid, mis on läbi mittetulundusühingu tulnud, on loodud kestma ja väärtust andma aastateks. Ma ei liialda, kui ütlen – tänu Oma Perele on meie pere selline nagu ta on. Suured tänud!

Leho Virma

Oleme alati uhked olnud, et oleme MTÜ Oma Pere liikmed. Meie jaoks on tegemist organisatsiooniga, mis väärib igati oma nime. Nagu igas heas peres, saan siin panustada sellega, milles ma tugev olen. Samas on aegu, kus ajan vaikselt oma asja. Hindame väga toetust, tänu millele oleme lapse rehabilitatsiooniprogrammist osa saanud. Sama kõrgelt väärtustame kõiki neid telefonivestlusi, mille käigus oleme saanud oma muresid jagada ning toetavat ja asjalikku nõu kuulda. Oma Pere üritused, sõbrad, e-kirjad ja koduleht aitavad pidevalt meelde tuletada mitte ainult lapse, vaid ka Sinu, Sinu abikaasa ja teiste osaliste tähtsust kogu uue pere võrrandis.

Piret Hermanson

Olen MTÜ Oma Pere asutajaliige. Ühingu eesmärkideks on aidata vanemliku hoolitsuseta lapsi neile uue pere ja kodu leidmise kaudu. Osaledes erinevatel seminaridel, koolitustel, töögruppides olen saanud sellele veidi kaasa aidata.  Samas olen saanud väärtuslikku teavet ja kogemusi, nii oma laste kasvatamiseks kui ka oma igapäevaseks tööks lastega.

Anne Evert

Kui ma 2008. aasta suve algul teada sain, et mu ainus võimalus emaks saada, on lapsendamine, oli Oma Pere küll juba loodud, kuid Google otsingu jaoks veel kättesaamatu. Nii sain mina oma esimese vajaliku info kusagilt foorumist, kus keegi teadis kedagi, kes teadis, et pöörduda tuleb maavalitsusse. Minu esimesed sammud olid seega väga konarlikul pinnal. Samal sügisel leidsin ma aga Oma Pere ja läbi selle hulgaliselt inimesi, kes olid sama tee juba läbi käinud. Tänu Oma Perele sain ma enne lapse perre tulekut kätte kogu selle teadmistepagasi, mida siinmail üldse võimalik saada oli. Koolitusi läbides ja teiste kogemusi kuulates ei tundunud ka ootamise aeg nii üüratult pikk. Ma pole küll viimasel ajal läbi Oma Pere pakutavaid teenuseid kasutanud, kuid hea on teada, et kõik need võimalused on olemas, sest ühel päeval võin ma neid võib-olla vajada.

Uudised